שאלות ותשובות

להלן תוכלו למצוא תשובות לשאלות נפוצות שעשויות להתעורר. לא מצאתם תשובה? נשמח לענות על כל שאלה.

למי מתאים הטיפול הרזיה באמצעות בלון?
  • בלון קיבה מתאים לאדם שלא הצליח להרזות בכוחות עצמו וחושש לעשות ניתוח קיצור קיבה שהינו פולשני ובעל השלכות בריאותיות לכל החיים. מדובר בהליך הרזייה שאורך 6 חודשים והמטרה שלו היא להרגיל את הגוף לצריכת אוכל מאוזנת.
  • כאשר עודף המשקל פוגע בבריאותכם
  • כאשר רוצים לרדת בצורה מהירה ובזמן קצר יחסית
  • בתור מוצא אחרון לפני ניתוח לקיצור קיבה/שרוול, שהינו דרסטי ובעל השלכות בריאותיות לכל החיים.
  • בתור סיוע לסובלים מעודף משקל שמונע מהם להתגייס לצבא
מי מבצע את התהליך?

כל התהליך נעשה על ידי רופאי מובילים בתחום מערכת העיכול ומלווה על ידי דיאטנים מוסמכים להפקת תועלת מרבית. בלון ההרזיה מוחדר למטופל אך ורק לאחר בדיקות מקיפות הנעשות על ידי רופא מומחה בתחום הגסטרו שגיבש ניסיון נרחב באבחון, ניתוחים ומעקב כאחד.

האם מדובר בניתוח?

הבלון מוחדר באמצעות הליך אנדוסקופי ולא ניתוחי – אין צלקות, אין חתכים גדולים על גבי הגוף, אין צורך בהרדמה. בכדי ליצור את ההליך הבטיחותי ביותר, הוא מבוצע על ידי מנתח מומחה שיודע בדיוק מה הוא עושה.

האם בהרדמה מלאה?

לא. כל התהליך נעשה במשך כ-15 דקות, ללא כאבים ובחילות וללא צורך באשפוז. השינוי הוא הדרגתי ולא טראומתי בשום צורה.

 

מה המחיר של טיפול הבלון?

לקבלת הצעת מחיר ממוקדת – השאירו  את הפרטים שלכם באמצעות טופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם עם פרטים מדויקים בהקדם. המחיר כולל את שירותי הייעוץ של המומחים, ערכה הכוללת בלון ואת כל האביזרים הדרושים להחדרתו ושליפתו בסוף התהליך.

האם בהרדמה מלאה?

לא. כל התהליך נעשה במשך כ-15 דקות, ללא כאבים ובחילות וללא צורך באשפוז. השינוי הוא הדרגתי ולא טראומתי בשום צורה.

 

מהם היתרונות של הרזיה באמצעות הבלון?

טיפול באמצעות בלון קיבה מאפשר ירידה הדרגתית במשקל באמצעות הפחתת התיאבון, הוא אינו ניתוחי, חסר תופעות לוואי, לא דורש אשפוז, נעשה על ידי מומחים, נבדק והוכח כיעיל ביותר. ניתן להשיל עד 24 ק”ג בשישה חודשים. הבלון שומר על אותה הצורה לאורך כל התהליך, מה שמאפשר התערבות מינימלית ותחושה זהה לכל אורך התהליך, וזה מצדו מאפשר להרזות ללא פגיעה בשגרת החיים (עבודה, משפחה וכו’) ובאופן דיסקרטי ביותר.

האם הבלון מחליף ניתוח לקיצור קיבה?

לעיתים קרובות ההליך בהחלט מחליף ניתוח לקיצור קיבה. מדובר בדרך פחות רדיקלית להוריד במשקל מאשר קיצור קיבה. הבלון מביא לירידה הדרגתית של הקיבה, לכן ניתן לומר שבמקרים מסוימים הוא אכן מחליף את ניתוח לקיצור הקיבה, אך חשוב לזכור שכל מקרה לגופו ורק בדיקה מעמיקה של רופא מומחה יכולה לתת תשובה מדויקת.

יצירת קשר
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support