תנאי שימוש

השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מביעים את הסכמתך לכל התנאים שהחברה מפרסמת במסמך זה,

חברת medi-lon רשאית לשנות בכל עת את תנאי השימוש האמורים באתר, ללא הודעה מראש .

מטעמי נחות נוקט התקנון בלשון זכר. ואלם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

אתר medi-lonנועד לספק מידע כללי על ההליך בלבד, המידע הכולל באתר זה, אינו מהווה עצה רפואית או חוות דעת מקצועית, והוא לא מחליף מחוות דעת רפואית או של איש מקבוע מוסמך אחר.כל מטופל והנתונים שלו.

הקישורים ואתרי אינטרנט שעלולים להימצא באתר medi-lon , אינם בבעלות של חברת medi-lon

ולכן אנחנו לא ערבים לאמינותם ולתוכנם.

אנו שואפים לספק לכם שירות באתר ללא הפרעות, אך יתכנו , תקלות והפרעות זמניות באתר, ואנו לא יכולים להתחייב על זמינות באתר בכל עת, ולכן לא ייתנו כל פיצוי , כספי או אחר על הפסקת שירותים באתר או שינוי בתוכו.

עם מסירת פרטיך לחברתmedi-lon.אנו מכניסים אותך למאגר הלקוחות שלנו, וישלחו אלייך במייל או בsms, חומר פרסומי , לגבי השירותים של חברת medi-lon, שניתן להפסיק את קבלת החומר בכל עת במילוי לאחר הוראת הניתנות בכל הודעה.

חברת medi-lonשומרת לעצמה את זכות לחסום כל משתמש, בלי לתת הסבר מקובל עבור אותו משתמש.

חברת medi-lon עושה ותעשה הכל שביכולתיה כדי להגן על פרטיות הגולשים ומשתמשים הרשומים באתר, במקרה ויגיע לצד שלישי גישה למידע , מוסכם בזאת שלגולשים ומשתמשים באתר medi-lon לא תהיה לך כל תביעה או טענה בעניין זה.

האתר וכל המידע המצויים בו , הינם בבעלות חברת medi-lon, אין להעתיק, להפיץ, לפרסם, לעשות שימוש מסחרי כלשהו (למעט שימוש אישי), או למסור לצד שלישי .

על התקנון זה יחול דין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

יצירת קשר

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support